hyundai-santa-fe-urban-edition-carlex-design-tuning- (21)

Carlex Design upravil Hyundai Santa Fe. U země se opravdu nedržel

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Carlex Design - 31. 5. 2020


Hyundai není úplně častým modelem pro tuning a velké SUV Santa Fe už vůbec. Přesto – anebo možná právě proto? – se na něj podívali v Carlex Design. Upravili nejen exteriér, ale i interiér a výsledek, který dostal jméno Carlex Design Hyundai Santa Fe Urban Edition, vypadá hodně zajímavě.

Když se na auto podíváte a srovnáte ho se sériovým Hyundai Santa Fe, můžete si všimnout obou nových nárazníků, jiné a výraznější masky chladiče, kde je logo výrobce nahrazeno logem úpravce, ale také střešního spojleru, čtveřice koncovek výfuku, rozšířených blatníků a i dvoubarevného, černobílého lakování.

Spousta změn je i uvnitř. I tady se Carlex Design vyřádil. Vyměněna byla přední sedadla a kompletní interiér je nyní přečalouněn do kombinace kůže a Alcantary v kombinaci černé barvy a limetkových detailů a prošívání. To nechybí ani volantu, kde je navíc limetkový proužek na „12. hodině“. I do interiéru zakomponoval tuner několik svých log. 

Zajímavá je ale i fotogalerie, protože Carlex Design auto vzali vyfotit do spousty míst po celé Evropě – od zasněžených hor, přes poušť, ale i město.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek