Někteří lidí používají hlavu asi jen jako držák na čepici anebo aby jim nepršelo do krku. Je to i případ jednoho řidiče osobního auta z Velké Británie. Ten na dálnici předjel kamion, vybrzdil ho, nechal se nabourat a pak k nehodě zavolal policii. Jenže popisek u videa tvrdí, že byl opilý a jeho auto nemělo pojištění.

Celou tuto situaci zachytila kamera za oknem nákladního auta, která neukazuje žádnou nebezpečnou situaci, kvůli které by se snad řidič měl rozhodnout kamion vybrzdit – i kdyby ano, stále by to tento čin neomlouvalo! Prostě a jednoduše se svým Renaultem Megane předjede kamion, zařadí se před něj a začne brzdit. Následuje samozřejmě náraz.

Po kontaktu obě auta začnou brzdit a přesouvají se do odstavného pruhu, mezitím ale dojde ještě k jednomu kontaktu. Po zastavení řidič z Renaultu vyběhne a mává rukama. O chvíli později k nehodě volá policii.

Jenže policie dostala tento záznam z kamery za oknem kamionu, kde je vidět, že to až tak úplně chyba řidiče kamionu nebyla. Řidič osobního auta byl navíc opilý a neměl pojištěné auto. Putoval tedy do cely.