Určitě jste nejednou zaznamenali, že moderní Bugatti – ta pod křídly koncernu Volkswagen – mají extrémně drahé pneumatiky, ale i kola. Musejí totiž zvládnout opravdu vysoké rychlosti v naprosté bezpečnosti a jistotě. Americký výrobce kol Vossen Wheels si ale troufl na to, že kola pro Chirón zvládne vyrobit také. A povedlo se mu to.

Minimálně se to povedlo tak, že kola na auto pasují a nevypadají na něm vůbec špatně. Vzhledem ke kvalitě výrobků této společnosti by se nicméně dalo očekávat také to, že by kola měla bez problémů fungovat i v rychlostech nad 400 km/h, jež je schopno Bugatti Chirón vyvinout.

Na auto putovala speciální odlehčená kola Vossen LC2-C1 v rozměrech 10×20 palců vpředu a 13×21 palců vzadu. Jejich cena ale známa není. Jisté je, že rozhodně nebude lidová…

Mimochodem samotné přezutí pneumatik je přímo u Bugatti také pořádně drahé. U Veyronu bylo navíc možné disky přezout maximálně třikrát, pak bylo nutné pořídit novou sadu. Navíc bylo potřeba přezouvat pouze u autorizovaného dealera značky. To u Chirónu už naštěstí neplatí.