2020-skoda-octavia-scout-render-1

Bude takto vypadat nová Škoda Octavia Scout? Od reálné podoby se příliš lišit nemusí

Autor: Pavel Srp - 19. 11. 2019


Škoda Octavia byla představena začátkem minulého týdne, ale automobilka zatím ukázala pouze běžné karoserie liftback a kombi. Speciální verze a deriváty jako RS a Scout zatím nikoliv, ale i ty přijdou. A jak budou vypadat?

Na to zatím neznáme oficiální odpověď, ale na internetu se objevují obrázky a práce grafiků s jejich představami. Octavii RS jsme vám už ukázali minulý týden, tentokrát si tu máme neméně oblíbenou Octavii Scout, jejíž grafiku zveřejnil web kolesa.ru.

Nová Škoda Octavia RS bude už brzy! Dostane benzin, diesel i hybrid

Škoda Octavia Scout přišla mnohem dříve, než začala móda SUV. V první generaci Škody Octavia to bylo jen zvýšené provedení Octavia 4×4, ale ve druhé generaci už přišla verze Scout. Auto bylo nabízeno výhradně s pohonem všech kol, se zvýšenou světlou výškou a s ochranným oplastováním na podvozku. Zároveň auto dostalo specificky tvarovaná kola a černé plastové nárazníky a ochranné kryty blatníků a prahů.

A v nejnovější, čtvrté generaci by to mělo být zrovna tak. Scout by se měl opět nabízet jen pro verzi s karoserií kombi. Dostane ochranné plastové nástavce na blatníky i na prahy a nárazníky budou také z černého plastu. Očekáváme, že pod kapotou se objeví většina motorů z nabídky běžného modelu Octavia čtvrté generace, chybět by měly ty nejslabší.

Předpokládáme, že se nová Škoda Octavia Scout představí před březnovým autosalonem v Ženevě, kde by mohl mít výstavní premiéru. Jsou to zatím ovšem pouze spekulace.

2020-skoda-octavia-scout-render-2

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek