2020-skoda-octavia-scout-render-1

Bude takto vypadat nová Škoda Octavia Scout? Od reálné podoby se příliš lišit nemusí

Autor: Pavel Srp - 19. 11. 2019


Škoda Octavia byla představena začátkem minulého týdne, ale automobilka zatím ukázala pouze běžné karoserie liftback a kombi. Speciální verze a deriváty jako RS a Scout zatím nikoliv, ale i ty přijdou. A jak budou vypadat?

Na to zatím neznáme oficiální odpověď, ale na internetu se objevují obrázky a práce grafiků s jejich představami. Octavii RS jsme vám už ukázali minulý týden, tentokrát si tu máme neméně oblíbenou Octavii Scout, jejíž grafiku zveřejnil web kolesa.ru.

Nová Škoda Octavia odhalena! Přišla o řadicí páku a umí jezdit i na plyn a elektřinu

Škoda Octavia Scout přišla mnohem dříve, než začala móda SUV. V první generaci Škody Octavia to bylo jen zvýšené provedení Octavia 4×4, ale ve druhé generaci už přišla verze Scout. Auto bylo nabízeno výhradně s pohonem všech kol, se zvýšenou světlou výškou a s ochranným oplastováním na podvozku. Zároveň auto dostalo specificky tvarovaná kola a černé plastové nárazníky a ochranné kryty blatníků a prahů.

A v nejnovější, čtvrté generaci by to mělo být zrovna tak. Scout by se měl opět nabízet jen pro verzi s karoserií kombi. Dostane ochranné plastové nástavce na blatníky i na prahy a nárazníky budou také z černého plastu. Očekáváme, že pod kapotou se objeví většina motorů z nabídky běžného modelu Octavia čtvrté generace, chybět by měly ty nejslabší.

Předpokládáme, že se nová Škoda Octavia Scout představí před březnovým autosalonem v Ženevě, kde by mohl mít výstavní premiéru. Jsou to zatím ovšem pouze spekulace.

2020-skoda-octavia-scout-render-2

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru