2022-BMW-MFFKV- (8)

BMW opět zajišťovalo přepravu pro karlovarský filmový festival. Auta za týden najela přes 190 tisíc kilometrů

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: BMW - 11. 7. 2022


Osmý ročník společné spolupráce BMW a Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary proběhl nadmíru úspěšně. Hostům festivalu a významným osobnostem filmového světa bylo k dispozici více než 60 vozů BMW různých kategorií, které je dopravily k červenému koberci u hotelu Thermal.

Tato jedinečná flotila, v jejímž zastoupení bylo i několik elektrických BMW iX, realizovala během celého festivalu téměř 18 000 transferů a ujela celkem více než 190 tisíc kilometrů. Komfort modelů BMW hýčkal vedle českých známých osobností také světové hvězdy filmového plátna, jakými jsou například Benicio Del Toro, Geoffrey Rush a Liev Schreiber.

Pro návštěvníky festivalu byl v nedávno zrekonstruovaném secesním paláci připraven BMW Lounge, před kterým byl vystaven testovací prototyp BMW řady 7 s tzv. těžkou kamufláží a MINI Cabrio. Hlavními hvězdami vnitřní expozice bylo zcela nové BMW X1 a BMW i7. Tyto novinky si tak mohli návštěvníci BMW Lounge prohlédnout ještě před jejich oficiálním uvedením na český trh.

Zájem ze strany veřejnosti, autorizovaných dealerů a jejich zákazníků byl po celou dobu festivalu enormní, oba vystavené automobily tak byly neustále v obležení. Celkem navštívilo BMW Lounge po dobu konání festivalu téměř 7 tisíc návštěvníků.

Pro BMW typickou radost z jízdy byly ve Fan zóně připraveny speciální Sim Racing simulátory a soutěžící, který na něm zajel nejlepší čas, vyhrál BMW M4 Cabrio na víkend. Necelá stovka hostů se registrovala na testovací jízdy s modely BMW, mezi které patřilo Auto roku 2021/22 v České republice BMW i4 a také BMW iX. Návštěvníci rovněž ocenili zdarma dostupnou výstavu moderního umění od DSC Gallery, která byla instalována ve třetím patře budovy.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru