spy-foto-2020-bmw-rady 8-gran-coupe-3

BMW opět unikají modely. Vyfocena byla GranCoupé řady 8 i M8

Autor: Pavel Srp - 27. 5. 2019


BMW se poslední dobou příliš nedaří držet své nové modely pod pokličkou. Do světa unikají fotky odhalených prototypů, aniž by to sama automobilka chtěla. Jejich představení přitom plánuje na mnohem pozdější dobu. A pokračuje to…

Tentokrát se únik fotek týká řady 8, respektive čtyřdveřové verze GranCoupé. Do světa unikly fotky nejen verze M8 GranCoupé s odstraněným maskováním přední i zadní části, ale také „obyčejného“ BMW řady 8 GranCoupé s decentním maskováním. To automobilka nedávno jen tak lehce poodhalila, ale my už můžeme říci, že jsme viděli prakticky vše.

Začněme tím ostřejším. BMW M8 GranCoupé se z čelního a zadního pohledu prakticky neliší od již dříve uniklé podoby BMW M8 Coupé. Bohužel auto nebylo vyfoceno z boku. Podle černých doplňků a plaketky na zádi víme, že jde rovnou o výkonnější verzi Competition.

Nové BMW M8 Competition vyfoceno zcela bez maskování

Fotky se objevily na instagramu a je jich poměrně hodně. Je vidět, že je fotil někdo, kdo se k autu dostal, aby ho někam naložil nebo odvezl. V odraze v laku má na sobě žlutou vestu. Asi nebude složité zjistit, kdo to byl. Možná už u firmy nepracuje…

Mimochodem o technice nového BMW M8 už toho víme poměrně hodně. Bavorská automobilka například prozradila, že bude mít stejný motor jako M5 a pohon všech kol M xDrive nebo, že bude umět nastavit pohon a podvozek, ale nově také brzdový systém.

Známý youtuber Misha Charoudin také tvrdí, že nové BMW M8 dokáže zajet okruh Nürburgring zajede za 7 a půl minuty.

Pokud bychom se podívali na špionážní fotky nového BMW řady 8 Gran Coupé, které se objevily na webu autoblog.com, pak vidíme, že zbytek maskování zůstává pouze na C-sloupku a na krytu zavazadlového prostoru. S jistotou lze tvrdit, že se design čtyřdveřového modelu nebude z čelního a zadního pohledu od dvoudveřového modelu lišit.

Očekávat se dá, že i motory budou totožné, čemuž napovídá situace u předchůdce v podobě řady 6.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru