BMM M3 Touring přistiženo u Nürburgringu. Automobilka důkladně testuje

Autor: Pavel Srp - Zdroj: carscoops.com - 27. 10. 2020


BMW M3 se poprvé v historii objeví i jako kombi, mělo by se tak stát do tří let. Automobilka auto už ukázala při výjezdu z ředitelství BMW M. Teď byl ostrý kombík natočen u Nürburgringu.

Ostré kombíky nemají u BMW příliš mnoho zástupců. Vlastně je měly jen dvě generace BMW M5 (E34 a E61). Do pár let se to ale změní a na trh přijde další, tentokrát ale o třídu menší. Vycházet bude ze sedanu BMW M3.

To bude znamenat, že o pohon se bude starat přeplňovaný řadový třílitrový šestiválec, který by měl však být (podle magazínu Carscoops.com) v kombi v nabídce pouze ve verzi Competition s automatickou převodovku a pohonem všech kol. Pokud tedy budete chtít praktické eMko, pohon zadních kol a manuál nedostanete. Na druhou stranu by to až takový problém být neměl, protože systém BMW M xDrive je sice čtyřkolkou, ale s možností odpojení přední nápravy.

Součástí výbavy by měly být samozřejmě velké brzdy, výraznější bodykit včetně čtveřice koncovek výfuku, ale i další úpravy v interiéru přesně v tom stejném stylu jako to mají modely M3 a M4. A chybět by neměly ani ony diskutované velké ledvinky, ale i ty už „mají řešení“… 

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru