chiron swarovski 2

Bburago postavilo doslova blyštivé Bugatti Chiron. Cenu raději nezveřejnilo

Autor: Anina Russová -   27. 8. 2019


Na světě je velká spousta výrobců zmenšených automobilových modelů, některé více či méně kvalitní, ale jedno z velmi zvučných jmen je původně italské Bburago. Už pár let jej vlastní Číňané, ale stále zde vznikají jak ty nejlevnější modely vhodné pro děti na hraní, tak i celkem vydařené sběratelské kusy. A jeden takový vám teď představíme.

Jde o model Bugatti Chiron v měřítku 1:18 a asi by na něm nebylo nic moc zvláštního, kdyby nebyl ručně osázen krystaly Swarovski. Celkem je jich na karoserii auta podle výrobce 7764 a subjektivně přiznávám, že se mi výsledek opravdu hodně líbí. No jo, ukažte holce něco, co se blyští a bude nadšená! :)

Bburago ovšem tvrdošíjně odmítá prozradit cenu modelu. Tvrdí, že jde o speciální edici, jemnou ruční práci a ten, kdo by snad měl zájem, je má kontaktovat třeba na jejich instagramovém profilu.

chiron swarovski 1

Ten jsme prošli, abychom se pokusili zjistit nějaké podrobnosti. A narazili jsme na debatu týkající se právě financí. Dle některých by se cena měla pohybovat kolem 2000 dolarů, tedy asi 46 500 Kč. Pokud je to pravda, dá se na cenu pohlížet dvěma úhly pohledu. Jeden je ten, že vlastně není tak vysoká. Vždyť jen ty kameny musí být drahé. Ovšem pak je tu druhý pohled, který jistě napadl každého vášnivého sběratele modelů aut. Bburago sice staví sběratelské kusy, ale dle diskuzí na sociálních sítích to vypadá, že kvalita ne vždy odpovídá ceně. Snad je tento třpytivý Chiron výjimkou.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek