Lamborghini Aventador Superveloce je doslova obložen drahými kameny

Autor: Anina Russová -   10. 4. 2019


Londýn stále ještě patří mezi evropské metropole, ve kterých se soustředí velká spousta hodně bohatých lidí se zálibou v drahých autech. Nezapadnout tak mezi všemi těmi modely Ferrari, Rolls-Royce, McLaren a Lamborghini je celkem náročné, ovšem jedna bohatá ruská podnikatelka přišla na způsob, jak doslova zazářit.

Faktem je, že není první a ani poslední, koho to napadlo, ale to nemění nic na tom, že jde o hodně výrazný a extravagantní počin. Daria Radionova, jak se tahle paní jmenuje, vlastní Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Jsme si jisti, že by byla bývala zaujala už jen autem samotným, vždyť ho pohání fantasticky znějící atmosférická V12 o výkonu 750 koní. Ta je schopna auto vystřelit z klidu na 100 km/h za 2,8 sekundy, přičemž maximální rychlost je elektronicky omezena na 350 km/h. Tento model je také zajímavý tím, že jeho design, ale také všechny jeho materiály byly voleny s ohledem na co nejlepší aerodynamiku a co možná nejnižší hmotnost. Ta se zastavila na 1525 kilogramech, což znamená, že výkonová hmotnost je 2,03 kg/k.

Tohle třpytivé Lamborghini Huracán je trochu úlet

Mnohé možná rozčílí fakt, že takovým super autem jezdí žena, ale u podobných lidí přijde to pravé znechucení ve chvíli, kdy si auto prohlédnou detailněji. Daria se totiž rozhodla, že to chce trochu třpytu a ještě více extravagance, proto celé auto nechala polepit dvěma miliony drahých kamenů Swarovski. Celá aplikace prý trvala 700 hodin a každičký kámen byl na karoserii připevněn ručně.

Jak říkáme, Daria není ani první ani poslední, kdo jezdí se třpytivým autem. Prim ovšem drží právě v tom počtu kamenů. Podle všeho totiž nikdo jiný nemá na autě těch kamenů tolik jako ona.

Mimochodem, video je dlouhé a zachycuje velkou spoustu super aut, která jsou v Londýně k vidění. Záběry se třpytivým Lamborghini začínají v čase 6:03. Ovšem i těch několik minut předtím a potom si jistě užijete. :)

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek