vdm-cars-bugatti-chiron-na-prodej

Bugatti Chiron před pár dny oslavilo 200 vyrobených kusů, ale z finální pětistovky jich ještě pár volných zbývá. Pokud by se vám ale na svůj slot s výrobou auta bůh ví kdy nechtělo čekat, nabízí se vám aktuálně koupě auta z druhé ruky.

Tu a tam se na internetu objeví na prodej velmi zajímavá auta, třeba i Bugatti Chiron. Jedno auto bylo na prodej i dva roky zpět. Tenkrát to dokonce bylo v České republice. Šlo tehdy o auto německého majitele. I Chiron, o kterém nyní píšeme, je s Německem spojený. Tentokrát úplně, je na prodej právě tam.

Jde o Bugatti Chiron z roku 2018 a je na prodej v německém městě Gronau. Auto má najeto 652 kilometrů a je ve velmi pěkné výbavě. V nabídce ho má prodejce VDM Cars. Ten všaj cenu veřejně nepíše, je prý jen na doptání. Jisté zcela jistě je, že levné rozhodně nebude, vždyť za nový kus byste zaplatili minimálně 60 milionů korun. A to jen v případě, že byste si do něj neporučili žádné příplatky. Takový majitel ale – podobně jako třeba u vozů Rolls-Royce – prakticky není.

Tohle je důvod, proč Bugatti Chirón bere dech. 420 km/h zvládne jako nic

I tento kus je náležitě dovybaven, což je vidět hned na první pohled, protože jeho karoserie je zhotovena z modrého karbonu. Jen za to chce francouzská značka půl milionu dolarů! Karoserii doplňují tmavě modrá kola s prosvítajícími velkými oranžovými brzdovými třmeny. Podobné barevné schéma se nachází i v interiéru.

„Chcete ho“? Pak inzerát najdete například ZDE.

Zajímavé také je, jací zákazníci si modely Bugatti kupují. Před pěti lety o nich promluvil šéf značky Bugatti Wolfgang Durheimer. Ten tehdy tvrdil, že průměrný zákazník Bugatti vlastní 84 aut, tři soukromá letadla a jachtu.