volkswagen-polo-gti-spadlo-z-mostu-nehoda-indie
Foto: thenewsminute.com

V sobotu se v Indii stala vážná dopravní nehoda. Je sice poměrně kuriózní, ale skončila tragicky. Řidič Volkswagenu Polo GTI přepálil rychlost do zatáčka na mostě, přeletěl hrazení a se svým autem z mostu spadl.

O této nehodě informovala tamější média, která k události uvedla několik velmi zajímavých podrobností. Podle policie jel řidič v době nehody rychlostí 104 mil za hodinu, což je přibližně 167 km/h, ale v této rychlosti nevytočil zatáčku na mostě. Naboural do hrazení a přeletěl přes něj se svým autem několik desítek metrů dolů.

Tady vrak dopadl na rušnou silnici a jeho trosky i trosky mostu létaly všude kolem. Auto ale letělo tak nešťastně, že přistálo jen kousek od lidí, kteří čekali na zastávce na autobus. Spousta z nich stačila utéct, ale sedm z nich bohužel ne. Výsledkem je 1 mrtvá žena a 6 dalších zraněných lidí, z toho dva vážně. Tragedie je to o to větší, že mrtvá žena s sebou měla dceru, která tak přišla na vlastní oči o matku. Ta totiž naštěstí stihla před padajícím autem utéct včas.

Osobní automobil narazil do kamionu. Ten spadl z mostu

Je to téměř neskutečné, ale řidič ze zcela zdemolovaného auta, které nejdříve narazilo do mostu a pak letělo desítky metrů vzduchem, aby se dole na silnici doslova rozpláclo o zem, vylezl bez vážnějších zranění. Byl jen výrazně otřesen.

Kromě ztrát na zdraví a životě způsobil řidič při nehodě i několik poškození na majetku. Byl samozřejmě poškozen most, ale i několik úplně nových automobilů značky Nissan, které stály před showroomem pod mostem.

Na průběh nehody se můžete podívat ve facebookové skupině VW Polo India anebo zde: