Audi RS 6 Avant je sice nejsportovnější verzí této modelové řady, ale není to tak úplně sportovní auto. Dokáže sice „psí kusy“, ale zrovna v přiloženém videu to úplně nezvládlo. Podle popisu pod videem to odnesla převodovka.

Video ukazuje Audi RS6 Avant, jehož řidič i s posádkou na palubě předvádí, že motor absencí výkonu rozhodně netrpí, a že dokáže vyrábět donuty na počkání. Na deštěm zkrápěném parkovišti se s ním rozhodne řidič točit dokola za doprovodu docela příjemného řevu motoru. První runda „donutů“ proběhla v pohodě, ale při té druhé se auto najednou s poměrně nepříjemným cinkáním zastavilo. A nakonec už jen stálo. Vlastní silou se už nebylo schopno hnout. Z videa je ještě slyšet, že řidič se asi pokusil párkrát zařadit a nebo rozjet, ale z auta už se pak ozývalo jen nějaké rachtání. Skončilo to neslavně a posádka musela nakonec auto z prostředka parkoviště odtlačit na kraj sama.

Co přesně se stalo, nevíme, ale kouř, který se z pod auta valil, ani ty zvuky, jež se z něj linuly, jistě nevěstí nic dobrého…

Audi RS6 Breaks the transmission

Aaand the transmission is gone! #Audi #RS6 #FailMarchettino – Source unknown

Zveřejnil(a) Marchettino dne Sobota 16. červen 2018