audi-servis

Audi Repair Concept: Servisy nebudou díly na starších autech vyměňovat, ale začnou je opravovat. Zákazník tím ušetří až 80 % nákladů

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Audi - 14. 12. 2023


Majitelé starších vozů Audi mají novou možnost, jak svému automobilu s logem čtyř kruhů dopřát v případě poškození či poruchy drahého komponentu nejlepší možnou servisní péči s výrazně nižšími náklady než při klasické výměně za nový originální díl. Nová služba v autorizovaných servisech značky Audi nese označení Audi Repair Concept a zákazníkům ušetří až 80 % nákladů. Opravy poškozených dílů přispívají také k ochraně životního prostředí.

„Na základě principů trvalé udržitelnosti se snažíme rozvíjet všechny oblasti naší činnosti,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Týká se to samozřejmě také poprodejních služeb včetně oprav starších vozů. Právě pro ně jsme vyvinuli nový koncept s názvem Audi Repair Concept, jímž vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků na nákladově efektivní opravy poškozených dílů vysoké hodnoty a současně přispíváme k ochraně životního prostředí.“

Audi Repair Concept je koncipován pro věrné zákazníky autorizovaných servisů Audi s vozy staršími 5 let. Tato nová služba je mimořádně výhodnou alternativou klasické výměny opotřebovaného nebo defektního dílu za nový originální díl. U poškozených dílů vysoké hodnoty, jakými jsou Infotainment nebo filtry pevných částic, se totiž vyplatí jejich oprava, kterou zajistí výrobcem určený opravce.

Bloková výjimka pro opravy a servis motorových vozidel bude platit dalších 5 let. Do autorizovaného servisu nemusíte

Autorizovaný servis Audi poškozený díl z vozu zákazníka vymontuje a odešle jeho opravci, který jej spraví a zašle zpět servisnímu partnerovi Audi. Celý proces demontáže, opravy a opětovné montáže do vozu netrvá déle než dva pracovní týdny. V porovnání s montáží nového originálního dílu tím zákazník ušetří až 80 % nákladů. Stanovená cena opravy je navíc pro klienta fixní, takže se nezvyšuje ani v případě zjištění dodatečné závady v průběhu opravy. Dalším bonusem pro majitele starších vozů Audi je dvouletá záruka poskytovaná na díly opravené v rámci programu Audi Repair Concept.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru