Americký rapper si pořídil novou hračku. Mercedes-Benz G550 4×4² na velkých kolech

Autor: Anina Russová -   24. 10. 2018


Amerických rapperů je spousta, každou chvíli je možné zaslechnout nové jméno. Jsou tu ti zaběhlí, vracejí se ti starší, ale přibývají také stále noví a noví. Jeden z těch novějších, Lil Baby si teď pořídil nové auto. A jak se na pořádného amerického rappera sluší a patří, pořádně ho vystajloval.

Lil Baby je 23letý americký rapper, který se za svůj krátký život už dokázal velmi slušně prosadit i mezi mnohem zkušenějšími kolegy. Nicméně postrádá jejich jistou rapperskou „jistotu“, pokud se tomu tak dá říkat. Lil Baby čas od času nezůstává nic dlužen svému uměleckému jménu, jako například když si šel pro Mercedes-AMG GT a auto vyplatil cash. Níže o tomto jeho nákupu najdete záznam.

https://www.youtube.com/watch?v=r_hFV0pjySs

Tahle placka ho ale možná už omrzela, takže se tenhle mladičký muzikant rozhodl, že potřebuje něco jiného. U této německé značky zůstal, ale jinak změnil vše, co mohl. Místo pekelně ostrého sporťáku sáhl po off-roadovém speciálu Mercedes-Benz G 550 4×4².

Ten dostal už v továrně hodně výrazné modré lakování, ale pro někoho, jako je Lil Baby, je i takové extra lakování málo. Proto už tak dost nápadný exteriér auta nechal doplnit na zakázku dělanými 24palcovými koly Forgiato Gambe, která jsou obutá do 37palcových off-roadových pneumatik.

Že to celé byla dobrá volba nedokazuje jen naše lehká závist, ale hlavně více než půl milionu „lajků“ na instagramu. A to je na jednu fotku auta celkem dost…

https://www.instagram.com/p/BoPe_2lF8B0/?taken-by=lilbaby_1

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *