Americké řidiče terorizují puberťáci na kolech. Schválně ohrožují sebe i všechny okolo

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: instagram.com - 18. 5. 2020


Současná koronavirová epidemie je náročná pro všechny, ale dovoluji si tvrdit, že hodně náročné to mají rodiče dětí. A je úplně jedno, jak jsou staré. Školy a kroužky jsou zavřené, a jak se ukazuje, je to problém. Ty menší děti, které mají rodiče doma, se nudí a jsou schopny rodičům rozložit psychický stav na kousky. A to během jednoho dopoledne. Ty starší už možná neprudí doma, ale zato jsou schopny mnohem větších průšvihů.

O partě takových hodně znuděných dětí jsme vás už před časem informovali. A teď tu máme další podobnou skupinku. Jde o puberťáky, kteří se zjevně hodně nudí a navíc nejspíš touží být ve světě videí, YouTube a sociálních sítí hodně populární. To se jim sice nakonec povedlo, ale je otázkou, za jakou cenu.

Jejich hlavní náplní dne je totiž jízda na kole po městských silnicích. Na tom by standardně nebylo nic hrozného, ovšem tihle puberťáci se rozhodli, že svou jízdu trošku okoření. Natáčí videa ve chvíli, kdy se po zadním kole cyklista žene proti jedoucímu autu, aby mu na úplně poslední možnou chvíli uhnul. Tím opravdu myslíme jen pár centimetrů před srážkou.

Někteří řidiči ani nestihnou reagovat, jiní jen zatroubí, ovšem několik jich donutí úplně zastavit. Několik záběrů ukazuje, jak takto ohrožují i chodce na přechodu, který se jen v hrůze skácel k zemi, jiné, jak vyjedou proti autobusu.

V obou videích, která se objevila na sociálních sítích, jsou vidět i policejní auta, ovšem komentáře se o nějakém zákroku nezmiňují. Jakkoliv se tahle parta chtěla stát slavnou a oblíbenou, zatím to vypadá na opačné reakce. Lidé jim nadávají a nechápou. No, my také ne.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek