abt-volkswagen-t6-tuning

Volkswageny typu T jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Platí to už od první T1, až po zatím poslední T6. A ví to i u ABTu, takže představují další varianty svých úprav. Tentokrát opět přidávají nejen designová, ale i technická vylepšení.

Když se podíváte do galerie na fotky černého auta, můžete si všimnout nových 20″ kol, čtyř koncovek výfuku, jiné masky chladiče s logem úpravce, nástavců nárazníků i prahů, ale i spoileru na střeše. Samozřejmostí je i sportovními pružinami snížený podvozek. Není to sice nic výrazného – speciálně v černé barvě – ale i tak se to nemusí některým zákazníkům líbit.

Ti naopak mohou jít jen cestou bílého auta, které vypadá na pohled vlastně zcela sériově. A kromě stejných 20″ kol zvenku auto sériové prakticky je. Tohle auto – ostatně stejně jako to černé – nabízí úpravy motoru.

Nabízí je pro dvoulitrový bi-turbo motor, jehož základní výkon je 150 kW/204 koní a točivý moment 450 Nm. Úpravou řídící jednotky se jim povedlo hodnoty navýšit na 173 kW/235 koní a 490 Nm. ABT ale nabízí podobné zvýšení výkonu nejen pro zmiňované TDI, ale i pro benzinový čtyřválec 2.0 TSI.