ABT poslal svou parádně upravenou Audi RS 4 do zasněžených hor

Autor: Anina Russová - 31. 1. 2019


Jen těžko budete hledat tradičnějšího úpravce koncernových aut, než je německá společnost ABT Sportsline. Jeden z posledních projektů, který se oficiálně představí na letošním autosalonu v Ženevě, je založen na už tak velmi výkonné Audi RS4 Avant. Ovšem ABT se rozhodl, že z ní udělá malé monstrum, což se podle nás povedlo.

Nutno ovšem říct, že tentokrát tak úplně neobdivujeme technickou část úpravy, jako spíše tu designovou. Upravený podvozek, fantastické rudé lakování, několik karbonových doplňků a nová 20palcová kola dohromady ladí skvěle.

A technika? Působivá, jak jinak. Nový výfukový systém a chiptuning se postaraly o to, že šestiválec o objemu 2,9 litru produkuje místo standardních 450 koní rovnou působivých 503 koní. Ovšem s trochou snahy prý ABT umí auto naladit až na 523 koní.

ABT stvořil monstrum v rodinném kabátě. Jmenuje se RS6+ Nogaro Edition

Výsledek je prostě dost dobrý, a protože RS4 pracuje s pohonem všech kol quattro, je tahle rudá potvora jako určená k výletům do hor a na sníh. A přesně to také ABT udělal. Ještě předtím, než ji ukáží v Ženevě, kde také prozradí detaily i samotné úpravě, natočil tento úpravce hodně povedené video ze zasněžených Alp. Jen vás musíme varovat. Po jeho shlédnutí budete mít tendence vyrazit na zimní výlet a pořídit si Audi. 😊

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru