Je až s podivem, jak často se účastníci silničního provozu, ovšem nejen řidiči motorových vozidel, nechají vytočit a pak se chovají jako šílenci. Zcela upřímně chápeme to, že jeden řidič naštve druhého, že se nechá vytočit cyklista, nebo že bruslař na okresce rozzlobí kolemjedoucího řidiče. Všichni ti rozčílení, a my mezi ně čas od času také patříme, by si ale měli uvědomit, že agresivitou nikdy nic nevyřeší.

To už jistě ví i dvojice účastníků silničního provozu z Ameriky, jejichž chování zachytil náhodný svědek na video. Na záběrech je vidět mladý muž na něčem, co vypadá jako koloběžka, a také řidič Toyoty Land Cruiser. Mladík na něj po celé silnici huláká ne zrovna vybíravá slova. Chvíli to vypadá, že se nic dít nebude, ale koloběžkař na řidiče dost nevybíravě křičí a snaží se jej dojet. Navíc ho provokuje tak, aby ho dostal z auta a nejspíš si s ním vyřídil dřívější konflikt.

Řidič Toyoty náhle ztratí nervy a šlápne na brzdu. To ale mladý muž na koloběžce nečeká, málem ztratí balanc a skončí na zemi. Nakonec to ustál a ještě zvládl vypustit pár dalších ne úplně slušných slov. Na to se řidič Toyoty rozjede směrem na něj, ale včas zabrzdí, aby ho úplně nepřejel. Ve výsledku jen drcnul do koloběžky, ale i to stačilo k tomu, aby její řidič ztratil kontrolu a nakonec naboural do odpadkového koše. Nic moc se mu nestalo, jen si nejspíš odřel ruku. Fakt je, že záznam, který najdete výše, má už i tamní policie a řidiče hledá.

Přečtěte si také:  Tohle byla Tesla Model 3. Je po nehodě, chybí jí karoserie, ale stále jezdí

Co konkrétně stálo za touto nesmyslnou potyčkou, ale ve videu se pak ozve něco o tom, že muž na koloběžce ztratil klobouk a snažil se je zvednout, když na něj řidič Toyoty troubil, aby nepřekážel. Ano, přesně taková blbost stála za potyčkou, která mohla skončit hodně špatně. Zbytečné, co myslíte?