Absolutní esence automobilové dokonalosti. Porsche 911 GT3 RS na novém videu

Autor: Anina Russová -   26. 3. 2018


Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, jistě vám Porsche 911 GT3 RS nemusíme nikterak podrobně představovat. Pokud byste náhodou váhali, jestli je tohle auto opravdu tak dokonalé, jak se vám ho snažíme ukázat, pak si ho v rychlosti přeci jen představíme.

Porsche 911 GT3 RS pohání atmosférický šestiválec o objemu čtyř litrů, který výhradně na zadní kola posílá výkon 383 kW/520 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy a maximální rychlost je až 312 km/h. A navíc točí 9000 otáček!

Porsche si ale nedalo záležet jen na výkonu nebo nějakém zrychlení v přímce. To auto je jako dokonale vybroušený diamant, který má fantasticky naladěnou aerodynamiku, ale i celkovou techniku. Ostatně vás o tom chce přesvědčit i sama automobilka ve velmi vydařeném videu.

V tom nám 911 GT3 RS ukáže v tom nejlepším světle. Nečekejte ale nějaké statické pózování někde v garáži. Porsche poslalo auto na trať a rozhodlo se, že místo nějaké fajn hudby jako podkres nechá naplno vyznít skvělý zvuk motoru a výfuku. Už jsme vás navnadili? Pak na nic nečekejte a toto vpravdě dokonalé video si pusťte. :)

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *