aston-martin-jarni-barvy (5)

A pak, že to nejde. Aston Martin představil speciální paletu laků v jarních barvách

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Aston Martin Newport - 29. 4. 2021


Jen před nedávnem jsme si posteskli, že na silnicích chybí barvy. Aston Martin má zjevně stejné mínění a tak si ve spolupráci s jedním americkým dealerem připravil vpravdě sladkou jarní paletu barev určenou na trojici modelů. Barvy budou zákazníkům k dispozici pouze po dobu 18 měsíců, takže by neměli moc čekat.

Tím prodejcem je jeden z těch největších v Americe, který sídlí v Newport Beach v Kalifornii. A právě toto místo bylo předlohou pro nové odstíny. Kalifornie se prý každé jaro díky tamním květinám, jarní obloze a moři zbarví právě do fialové, oranžovo růžové a modro zelené. A právě do těchto barev mohou být na přání zákazníků obléknout modely DBX, Vantage a DB11.

První SUV značky, model DBX, dostal barvu s názvem Vibrant Coral a nejlépe ji popíše asi pojem růžovo oranžová. Vantage Coupé dostal fialovou Ultraviolet Purple, Vantage Roadster jiný odstín téže barvy s názvem Cardamom Violet, model DB11 V8 Coupé výraznou modro zelenou Butterfly Teal a DB11 V8 Volante světle modrou s názvem Clear Water.

„Vybrali jsme tyto pastelové barvy, protože jsou nejčastěji k vidění podél pobřeží Kalifornie. Modely DB11 jsou inspirovány jasnou jižní oblohou a chladnými mořskými vlnami, fialová na Vantage zase odráží barvy divokých květů rostoucích na dlouhých útesech a zářivé korály zase inspirovaly barvu DBX,“ řekl k barvám generální ředitel dealera Aston Martin Newport Jeff West. 

Štítky: , , , , , , ,

1 názor na “A pak, že to nejde. Aston Martin představil speciální paletu laků v jarních barvách”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru