A pak že mezi lidmi nejsou peníze. Lamborghini slaví 10 000 vyrobených Huracánů

Od Anina Russová | 15. 3. 2018 0

Vypadá to, že se světové ekonomiky dávají do pořádku a lidé už se zase nebojí utrácet. Neříkáme, že všichni, však ani my před domem nemáme Lamborghini, ale je stále víc těch, kteří ho mít mohou. A zjevně i mají. Díky takovým totiž italská značka slaví 10 000 vyrobených modelů Huracán.

Tento italský supersport se vyrábí od roku 2014 a od té doby si získal srdce všech, kteří milují italskou harmonii tvarů a techniky. Jde o jeden z nejúspěšnějších modelů historie značky, přičemž jubilejní kus sjel z výrobní linky v zeleném laku karoserie a v provedení Performante. Zákazník, pro kterého byl tento kus určen, zatím znám není, ale dá se předpokládat, že se brzy se svou novou hračkou jistě rád pochlubí.

Lamborghini ale neslaví jen úspěch na poli supersportovních modelů. Před nedávnem byl oficiálně spuštěn prodej prvního moderního SUV značky, model Urus. Ačkoliv i ve svém okolí jistě najdete spousty skeptiků, kteří vám budou tvrdit, že značka jako je Lamborghini taková auta vyrábět nemá, zákazníci mají jiný názor. O SUV je velký zájem a Italové předpokládají, že z letošního celkového plánovaného počtu 5 tisíc vyrobených aut bude jistě více než tisícovka patřit právě novému SUV. Navíc mají tyto odhady přímo značky Lamborghini vzrůstající tendenci.

Lamborghini gratulujeme, ale bohužel se přiznáme, že mezi jeho zákazníky asi jen tak patřit nebudeme…