FAST9-rychle_a_zbesile_9-trailer-foto

A je to potvrzeno. Filmová série Rychle a zběsile skončí po jedenáctém filmu

Autor: Anina Russová - Zdroj: Associated Press - 17. 6. 2021


Zatímco do kin teprve míří nejnovější, deváté pokračování filmové ságy Rychle a zběsile, jeden z hlavních protagonistů a dnes už i producentů Vin Diesel prozradil, že konec celé série je na dohled. Podle něj by všechno, i to dobré, mělo jednou skončit.

Jsme přesvědčeni, že mezi těmi, kteří se nějakým způsobem zajímají o auta, asi neexistuje nikdo, kdo by neviděl alespoň jeden díl série Rychle a zběsile. Co začalo jako přehlídka tuningu, pokračuje dnes ve formě akčního filmu plného neuvěřitelných kaskadérských akcí, výbuchů a lehkého popírání fyzikálních zákonů. Co ovšem zůstalo stejné, jsou představitelé hlavních rolí, tedy až na tragicky zesnulého Paula Walkera. Do každého z filmů k nim pak přibude některá z velkých hvězd z Hollywoodu.

Už nějakou dobu ve vzduchu visela otázka, kdy a jestli vůbec série Rychle a zběsile někdy skončí. Hlavní protagonisté většinou mlčeli nebo mlžili, ale právě Vin Diesel před pár dny prozradil, že rozhodně skončí. A to poměrně brzy. Učinil tak v rozhovoru pro agenturu Associated Press, které prozradil, že finálním filmem série by mělo být jedenácté pokračování, které by mělo do kin dorazit nejspíš v roce 2024.

Zároveň řekl, že právě desáté a jedenácté pokračování filmu bude natočeno tak, aby se jednotlivé postavy vlastně rozloučily. Deváté pokračování, které jde do kin koncem tohoto měsíce, je podle něj vlastně prvním filmem závěrečné trilogie, který už naznačí, že všech těch dobrodružství bylo pro automobilovou rodinu až dost. Počítat ale můžeme s dalšími podobnými projekty, nejspíš s několika filmy typu spin-off, jako byl třeba Hobbs and Shaw. Už v tuto chvíli je potvrzen jeden takový film, který bude věnován postavě jménem Letty, kterou hraje Michelle Rodriguez. A další budou jistě následovat.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru