monster-vanocni-strom

900 koní, prach a terén. Další vánoční video, které má koule!

Autor: Anina Russová -   23. 12. 2018


Letos je to s pořádnými automobilovými vánočními spoty velmi dobré! Letos jsme už zachytili videa od Lotusu driftujícího v továrně s nazdobeným stromkem na zadku, ale i video s bývalým továrním Subaru Colina McRae. I tentokrát tu máme video, které se vážně povedlo.

Také v tomto případě jde o vánoční stromeček, který si na střechu svého závodního trucku připevnil profesionální jezdec Kyle LeDuc, který se s ním účastní různých světových závodů, včetně slavného Baja 1000.

Truck je postaven na základech Fordu F-150 Raptor, ovšem úpravy, kterými auto prošlo, jsou takřka nekonečné. Ve výsledku má tohle monstrum 900 koní a jízdní i terénní schopnosti takřka z jiného světa.

Kromě toho, že jde o ideální auto na závody, jde také o ideální auto na odvoz obřího vánočního stromečku. Ovšem nesmíte při takovém převozu zkoušet maximální rychlost auta, driftovat a létat vzduchem. Ano, to všechno Kyle za tu jednu cestu zvládnul. Nicméně mu nedošlo, že ten stromek na střeše tohle všechno nemůže vydržet.

Ačkoliv byla jeho krásná přítelkyně na stromek velmi natěšená, z těch opadaných větví nebyla nakonec moc nadšená. Nakonec to dopadlo dobře a opelichaný stromeček zachránily ozdoby. Možná vás téma nijak nezaujme, ale provedení videa je prostě fantastické. Tak příjemnou zábavu!

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *