U nás už sice pomalu nastupuje jaro a my si tak budeme moci konečně vychutnávat první sluneční paprsky třeba za volantem nějakého kabrioletu, ale jsou místa, kde stále pevnou a chladnou rukou vládne “paní Zima”. Ačkoliv nejsem úplně velkým příznivcem sněhu a ledu, jsou auta, která by můj názor na zimu rychle změnila. Jedním z nich je třeba Porsche 911 GT3 RS.

Ostatně, našeho obdivu a lásky k tomuto autu už jste si asi všimli. Není to tak dávno, co jsme se s vámi podělili o působivé video přímo z dílny Porsche, kde se 911 GT3 RS ukázala v tom nejlepším světle. V tomot přiloženém videu ale Porsche vyměnilo hladký asfalt závodního okruhu za zamrzlou pláň a za volant neposadilo nikoho jiného než legendárního Waltera Röhrla.

Tento bývalý závodní rallye jezdec v současné době pracuje jako testovací pilot přímo pro Porsche. Ano, to jedno z těch povolání, o kterých se běžným smrtelníkům, nás nevyjímaje, může jen zdát. Walter je “pan Pilot”, dokonalý jezdec a prý i velmi milý chlapík. Porsche miluje a vodit je umí jako nikdo jiný na světě. Ostatně, fakt, že vám nelžeme, dokazuje právě ono video. 🙂