Velké Americké pick upy nemusejí zůstat jen u doprovodných vozů pro okruhové závody, ale mohou sloužit také třeba veřejnosti ve službách Policie. Nebo by to tak alespoň Ford chtěl…

V minulých dnech totiž představil balíček s názvem „Special Service Vehicle Package“ pro svůj pick up F-150. Balíček je zacílen zejména na vládní a soukromé podniky, jakými jsou policisté, šerifové, lesníci a podobně. V nabídce budou také speciální terénní pneumatiky.

V balíčkuautomobilka nabízí silnější alternátor a speciální úpravy interiéru – ovšem zdarma! V interiéru lze nalézt speciálně čalouněná sedadla, speciální prostor mezi předními sedadly pro uložení předmětů, jakými jsou například zbraně nebo komunikační zařízení a podobně. Sedadla budou čalounění materiálem, který více odolává znečištění a lépe se udržuje. Druhá řada sedadel bude na přání potažena materiálem podobajícícm se svými vlastnostmi gumě.

 

Speciální Ford F-150 je možné objednat s přeplňovaným motorem3,5 V6 Ecoboost o výkonu 365 koní nebo atmosférickým V8 5,0 s výkonem 360 koní. Oba motory jsou spojeny s automatickou šestistupňovou převodvkou. Na výběr budou také provedení s pohonem všech nebo jen dvou kol.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.