Ať už si o hudební produkci muzikanta, který si říká Drake, myslíte cokoliv, nelze mu upřít jeho vztah k velmi drahým a pokud možno speciálně upraveným autům. Víte, že Drake je v současné době nejvýdělečnějším muzikantem, který hravě strčil do kapsy Eltona Johna či Rolling Stones? My vám teď ukážeme jeho nejnovější automobilový přírůstek. Je opět velmi extravagantní.

Drake má auta hodně rád, ale v žádném případě to nesmí být nic obyčejného. V garáži měl či má například Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron, Bentley Continental, McLaren 675LT, Mercedes-Benz SLR McLaren nebo třeba Mercedes-Maybach G 650 Landaulet, kterých bylo vyrobeno jen 99 kusů a který si můžeme prohlédnout dokonce i v úvodním klipu.

První jízda s novou generací Rolls-Royce Phantom, je to král luxusu

Jeho nejnovějším autem je Rolls-Royce Phantom. Jenomže Drake nechtěl mít stejné auto jako všichni ostatní milionáři, tak ho nechal odvézt k Mansory, kde mu dali nový, velmi výrazný bodykit. K tomu úpravce přidal nové denní svícení, nový lak kombinující pastelově žlutou a černou se třpytkami a hlavně vyměnil sošku Spirit of Ecstasy.

Místo ní je na vrchu obrovské masky chladiče malá sova. Ta zdaleka není obyčejná, je totiž vyrobena celá ze zlata a navíc osázena diamanty. Proč právě sova? Protože Drake vlastní nahrávací společnost s názvem OVO Sound, která má právě tohoto nočního ptáka v logu.

View this post on Instagram

I’m trying to do better than good enough #levels

A post shared by Tony Bet (@tonybet) on