Známá blondýnka prozkoumala super model Rolls-Royce Cullinan. Tohle opravdu není hračka pro děti

Od Anina Russová | Zdroj a foto: SupercarBlondie / youtube.com - 17. 6. 2020


Je to jen pár dnů, co jsme vás informovali o tom, že Rolls-Royce dal vzniknout velmi speciální modelu vozu Cullinan. Jde o zmenšeninu reálného auta, ale protože jsme u značky Rolls-Royce, nejde o žádnou hračku nebo model, jaký by se snad dal někde koupit. Britská automobilka jeho detaily dotáhla k absolutní dokonalosti. Ten konkrétní, který v krátkém videu ukazuje známá youtuberka SupercarBlondie, vyjde na 40 000 dolarů, tedy bezmála jeden milion korun.

Vše se točí kolem dokonalé podoby s reálným autem. Zákazník, který si model objedná, si jej může nechat vyvést tak, aby byl k nerozeznání od jeho auta. To znamená, že totožný může být lak, ale samozřejmě i provedené interiéru. Všechno, co má být sklo, je na modelu opravdu sklo. Zapomeňte na plasty! Autu také funguje kompletní osvětlení interiéru a exteriéru. Včetně toho ambientního.

Rolls-Royce ve světě i v České republice slaví. Rok 2019 byl rekordně úspěšný

Výroba a sestavení tohoto modelu zabere 450 hodin poctivé ruční práce, což je mimochodem delší čas než jaký zabere sestavení reálného Cullinanu. Supercar Blondie ve videu připomíná, že tento zmenšený model může být klidně osázen diamanty, což ale jeho cenu okamžitě vystřelí do nebes. Vlastně zmiňuje, že stejně jako reálná auta značky Rolls-Royce, nemá ani tento model svůj finanční strop. Záleží jen na peněžence a přání zákazníka.

Pokud existuje dokonalost, pak je to podle nás tento model. Souhlasíte nebo je to podle vás jen zbytečná rozmařilost?