Nad blbostí některých lidí zůstává rozum stát. Řidič Škody Fabia z Ruska by zasloužil nějaké ocenění za nedomyšlení situace a hloupý nápad. Stačilo totiž málo a zabil minimálně dva lidi. Naštěstí to skončilo jen dvěma rozbitými auty a několika zničenými stany.

Celé to začalo tím, že se starší muž rozhodl zaparkovat svoje auto v poměrně dost prudkém kopci. Už to vůbec nechápeme, ale ještě víc kroutíme hlavou nad tím, že se rozhodl zaparkovat napříč přes kopec, tedy bokem směrem ke kempu. Celý jeho pokus o parkování je hodně zvláštní, muž několikrát napůl vystoupil z auta, ale zároveň s ním popojížděl. Zjevně tedy jde o Fabii s převodovkou DSG, kdy k ovládání auta stačí jen jedna noha.

Pak se mu ale ta jedna noha na brzdovém pedálu smýkla a všechno nabralo hodně rychlý spád. Doslova. Řidič z auta vypadl a to, nejspíš vlivem sklonu kopce, začalo couvat. Přitom ho částečně přejelo. Pak ale zabrala převodovka a auto se rozjelo směrem kupředu. Protože byl otočený volant, auto se rozjelo směrem z kopce dolů, tedy ke kempujícím lidem.

Škoda Fabia prošla losím testem. A dopadla na výbornou!

Naštěstí si toho někdo včas všiml a stačil zburcovat obyvatele jednoho ze stanů, k nimž fabia mířila. Ti utekli opravdu jen na poslední chvíli, stan to ale nepřežil. Celé to skončilo nabouráním Fabie do jiného auta. Majitel auta se v panice ještě pokusil za autem rozběhnout, ale zakopl a dost nepěkně se vyválel na zemi. To je ale to nejmenší, stačila sekunda a celé to mohlo skončit mnohem hůř.