Expozici značky Volkswagen na letošním autosalonu v Ženevě dominuje šest zásadních vozů. Kromě nového Volkswagenu up! je to nový Volkswagen Tiguan. Ve světové premiéře se na ženevském autosalonu představuje luxusní limuzína PHIDEON určená primárně pro čínský trh a koncept malého SUV T-Cross Breeze. Evropskou premiéru v Ženevě zažívá studie BUDD-e a nový Golf GTI Clubsport.

Volkswagen up! TSI s novým přeplňovaným motorem o výkonu 90 koní se vyznačuje mimořádně agilními jízdními vlastnostmi. Nový up! beats s audiosystémem BeatsAudio o výkonu 300 W.

volkswagen-up-facelift-zeneva-2016

Revoluce místo evoluce – nový design a technologie pro zcela nový Tiguan. Nová generace Tiguanu zcela mění mnohé aspekty segmentu SUV.

2016-volkswagen-tiguan-01

Studie T-Cross Breeze je výhledem na nově vyvinutou modelovou řadu SUV. Tiguan a Touareg doplní v budoucnosti další tři modelové řady SUV. Detailní informace o konceptu si můžete v tomto článku.

volkswagen-t-cross-breeze-1

Zcela nově vyvinutý PHIDEON bude uveden v roce 2016 na čínský trh. Design modelu PHIDEON spojuje maximální eleganci s maximální dynamikou. Detailní informace o konceptu si můžete v tomto článku.

volkswagen-phideon

Golf GTI Clubsport zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 6,3 sekundy. Zvýšením plnicího tlaku lze výkon krátkodobě pozvednout z 265 k na 290 k! Detailní informace o Golfu GTI Clubsport se dozvíte na tomto odkaze.

volkswagen-golf-gti-clubsport

Volkswagen BUDD-e je první koncepční automobil založený na nové modulární platformě pro elektrifikovaná vozidla MEB. Interaktivní a propojený svět infotainmentu nabízí jasný pohled do budoucnosti. Detailní informace o konceptu si můžete v tomto článku.

Vorabendveranstaltung der Volkswagen AG zum Genfer Automobilsalon 2016