Zelené Porsche 911 GT3 RS s koly HRE Wheels na působivých fotografiích

Autor: Anina Russová - 21. 7. 2015


Ačkoliv je floridská firma Precision Sport Industries tamějším největším specialistou na BMW, rozhodně se nebojí sáhnout i ke konkurenci. Navíc, když vám řeknu, že jejich největšími dodavateli jsou firmy jako Akrapovič, 3D Design, Active Atowerke, Eisenmann a podobné, je jasné, že mají rádi extrémy. Při poslední úpravě se jim ale do ruky dostalo skvostné Porsche 911 GT3 RS navíc v pekelné zelené barvě. Už jen samotné fotky jsou skvělé a je nám jasné, že naživo bychom měli husí kůži až… na krku.

Nečekejte ale žádné velké úpravy téhle bestie. Jde spíše o zatraceně povedené promo fotky jednoho auta, které vždy budeme milovat. 997 GT3 RS spatřilo světlo světa už v roce 2009 a poslední model této generace sjel z výrobní linky v roce 2011. Je o 40 kg lehčí než „obyčejné“ Porsche 911 GT3, pohání ho plochý šestiválec o objemu 3.8 litru, který dává výkon 450 koní. Prostě hračka pro zatraceně odvážný a velký kluky.

Jak se asi shodneme, tohle auto asi nemá moc význam ještě upravovat, a tak jediné, co je nové, jsou kola a žluté kryty předních světel. Co se kol týče, jsou to dvaceti palcové disky z dílny HRE Wheels s jedenácti paprsky. Firma samozřejmě nabízí mnohem více designových variant, ale mezi námi, v jednoduchosti je krása a tahle vypadají snad nejlépe.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru