Zase tak často se nestává, že byste u silnice v poušti našli zcela zdemolované torzo supersportu, u kterého nikdo není, a který dle všeho ani nikdo nepostrádá. Přesně to se ale stalo v Las Vegas!

Tamější policisté zde u silnice našli zbytek auta, u kterého ani původně nevěděli, co je zač. Na fotkách je vidět, že karoserie je takřka celá zničená a nakonec jediné, podle čeho se dala rozpoznat značka vraku, byl volant. Díky němu víme, že jde o McLaren 720S, v němž původně cestovali dva lidé.

Při projížďce se ale řidič nechal unést, přehnal to s rychlostí a s autem vylétl mimo silnici. Při tom se auto několikrát přetočilo přes střechu, což má za následek ono totální zničení karoserie. A co ta posádka? Je to neuvěřitelné, ale oba cestující tuto nehodu přežila a vyvázli dokonce jen s několika málo škrábanci a pohmožděninami.

U auta nechtěli zůstávat, tak se prostě vydali do nemocnice s tím, že úklid vrak vyřeší později. To se ale policii moc nezdá, a tak prý důkladně vyšetří nejen to, co se stalo, ale také to, proč se posádka o auto nestarala a jak se dostala do nemocnice. Na tyto otázky totiž zatím nikdo neodpověděl.

V přiloženém videu se můžete podívat na to, jak zbytek auta vypadal i překvapení všech, kteří ho tam našli. To důležité začíná v čase 16:36.