Jestli si myslíte, že naši policisté přísní, když vám mohou na silnici během kontroly zabavit technický průkaz, tak ti v Americe jsou (nebo alespoň mohou být) mnohem přísnější. Tam totiž rovnou zatýkají a zabavují auta. Jako v případě, kterému se budeme nyní věnovat.

#californiamusclecc #autopilot #pokemongo #worldstar #worldstarhiphop #mustanglivesmatter #Ford #5.0 #tmz #zestwayz #sf @moisesmaynee

Video zveřejněné uživatelem #9RIPCHATO4 #THBFAM (@beehmack.9),

V San Francisku, konkrétně na mostě Bay Bridge, bývá často hustá doprava. Ale to nezabránilo pár kamarádům, aby tu neudělali malou show. Ve skupince jely dva Fordy Mustang a jeden Chevrolet Camaro. Když byli asi v půlce mostu, rozhodl se majitel černého Camara, že trochu zapálí gumy a udělá pár „donutů„. Jeho kamarádi jedoucí za ním proto lehce pozdrželi dopravu. Jenomže to naštvalo pár místních obyvatel a ti zavolali policii.

Bezprostředně poté, co projeli most, si je místní hlídka odchytila, černý Mustang zabavili a řidič je podezřelý z bezohledné jízdy a z pouličního závodění. Řidič druhého Mustangu o své auto taktéž přišel a byl obviněn z překročení maximální povolené rychlosti. Třetí z party, řidič Camara, měl více štěstí a podařilo se mu ujet. Místní úřady se opravdu s nikým nepářou a pokud za oceán vyrážíte, mějte to na paměti.