wald-toyota-hilux-black-bison-1

Pick-upy v Evropě vlastně moc nepotřebujeme, často je využíváme spíše proto, že jsou stylové. A proč tomu stylu ještě nepomoci? Řídil se tím i Wald International a představil upravený pick-up Toyota Hilux v tradiční úpravě Black Bison.

Když jsme před pár měsíci testovali Ford Ranger Raptor, bavilo nás, jak je tohle auto vážně široce rozkročené. To sériová Toyota Hilux je oproti tomu takový „anorektik“. Ne však tohle auto od Wald International. Navíc je pěkně temný, ale do tmy si díky přídavným světlům posvítit dokáže.

Základ úpravy je černé auto, které dostalo pořádně široký bodykit. Vždyť nástavce blatníků přidávají 55 mm, což už je pořádná porce. K tomu jsou tu také pořádně velká kola s terénními pneumatikami. Auto z fotek má dokonce obrovské, 22palcové disky.

Wald International ale přidal i přepracované nárazníky – ten přední si s největší pravděpodobností bral inspiraci u modelů Mercedes-AMG – ale i další spoilery, jako například ten střešní s LED denním svícením. Připomíná nám to trochu Mercedes-Benz G 500 4×4², ale tím podobnost s legendárním géčkem nekončí. Mercedes-AMG G 63 nám totiž připomínají koncovky výfuku vyvedené před zadním kolem. Nepřehlédnutelná je ale i upravená kapota s opravdu rozměrným nasávačem vzduchu.

Interiér nám úpravce neukázal, ale pokud byste chtěli, jistě by vám ho také proměnil k nepoznání.