Znáte ty dny, kdy nic nestíháte, nic se nedaří a nejraději byste se někam uklidili? Tak přesně takový den nejspíš měla mladá žena, která pospíchala tak aktivně, až se rozhodla přeběhnout silnici v centru Brna na červenou a navíc přímo před policejní hlídkou. A jako takovou třešničku na ně ukázala prostředníček. To, že jsou jedničky ale rozhodně nevzali moc sportovně. Chodkyně si z místa odnesla pokutu.

Chodci čas od času přebíhají silnici na červenou nebo v místech, kde to není povoleno. Často takové chování končí nehodou a to i přes to, že policisté nebo specialisté na bezpečnost v dopravě neustále před takovým chováním chodců varují. Mladá žena nedbala červené na semaforu a před auty prostě silnici přeběhla. To ale byla jen jedna z jejích chyb.

Další následovala ve chvíli, kdy kvůli ní musela policejní hlídka začít brzdit a lehkým ťuknutím do klaksonu chodkyni upozornila na to, že na přechodu nemá, co dělat. Kdyby se bývala možná omluvila, nemuselo to skončit tak, jak nakonec skončilo. Jenomže ona místo toho na řidiče vztyčila prostředníček. A není se, co divit, že to už bylo na policisty trochu moc.

Přečtěte si také:  Německý řidič do kamery ukázal prostředníček. Dostal pokutu nejen za rychlost, ale i za to gesto

Ženu zastavili a jako první jí vysvětlili, že přebíhat před auty, obzvlášť když vidí, že ostatní u přechodu stojí a čekají na zelenou, je opravdu hodně špatný nápad. Chodkyně se policistům omluvila a přijala policií blíže nespecifikovanou pokutu. Dle zákona se mohla vyšplhat až na 2000 Kč.