Už jste si všimli, že se po sociálních sítích jako lavina řítí další výzva? Po kbelíku s ledem a spoustě dalších je tu ovšem výzva, která zaujala i nás. Tedy, ne, že bychom se snad o ni pokoušeli, ale v případě některých videí má prostě styl.

Výzva spočívá v tom, že byste měli odšroubovat PET láhev kopem s otočkou. Zní to jako nesmysl, ale upřímně, třeba v podání Jasona Stathama, kterého můžete znát třeba z filmů ‚Rychle a zběsile‘ nebo ‚Kurýr‘, to byla celkem zajímavá podívaná.

Nicméně, našli se i tací, kteří tuhle výzvu pojali tak trochu po svém. Jako řidič a nejspíš i majitel báječného Subaru WRX STI Rok Vesenjak, který výzvu přijal se svým autem. A její splnění natočil na video.

V prvé řadě musíme připomenout ten dokonalý zvuk Subaru, který poznáte na první poslech, a který nás nutí se potutelně usmívat kdykoliv ho slyšíme! Proč už dnes auta takhle nezní, vždyť to nemá chybu!

Rok se svým STI není ani nijak výrazně rozjetý, ale podaří se mu auto nastavit bokem tak, že během lehkého sklouznutí opravdu láhev odšroubuje.

Těžko říct, jak dlouho to trénoval (ale podle komentářů bylo pokusů více) a kolik šrámů na nárazníku ho to stálo, ale je to skvělá podívaná! Klaníme se a těšíme se na více odvážlivců, kteří tuhle internetovou výzvu pojmou v podobném duchu! 🙂

I did a bottle cap challenge in rally style😎

Zveřejnil(a) Rok Vesenjak dne Středa 10. července 2019

Kromě Subaru je ale tuhle výzvu možné zvládnout i se silnějším kalibrem. Třeba s McLarenem P1, jehož řidič si navíc na pána vysunul zadní přítlačné křídlo a do parády si nevzal lahev šroubovací, ale od šampaňského s pevnou korkovou zátkou!

Bottle cap challenge in a Mclaren P1

Bottle cap challenge in a Mclaren P1. Now that's called SUPREME car control…

Zveřejnil(a) CarToq dne Pátek 5. července 2019