Vyrazili jsme do obchodního centra na motokárách a byla to skvělá zábava

Autor: Pavel Srp - Foto: Jan Kunc - 11. 5. 2020


Uplynulé dva měsíce byly složité. Kromě toho, že jsme museli bojovat s koronavirovou pandemií, měli jsme také omezený pohyb. Mohli jsme jen do práce a na nákup. A protože nás dostihl řidičský absťák, rozhodli jsme se jet nakoupit na motokárách.

Byl příjemný podvečer a celodenní sezení u počítače už nám lezlo na mozek. Vzali jsme tedy elektrické motokáry CMKarting z pražského Zličína a vyrazili jsme do obchodního centra Galerie Butovice. Původně jsme chtěli zaparkovat v garáži a jít nakoupit normálně, ale nakonec se to zvrtlo. Motokáry jsme nezaparkovali dole v podzemních garážích, ale až přímo před obchodem.

Tam jsme vyrazili pro velký nákup, nikoliv však pro nás, protože my jsme si zásoby předtím udělali. Pražské obchodní centrum vybralo maminku, kterou koronavirová situace hluboce zasáhla a nám bylo ctí jí nákup předat.

A protože to bylo už po zavírací době všech obchodů, měli jsme pak před sebou jedno opravdu velké hřiště. Pohon zadních kol, kluzká podlaha a dva nadšení řidiči, to je totiž hodně zábavná kombinace. Tedy alespoň do té doby, dokud vám nedojdou baterky…

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru