skoda-servis

Výhodné předplacené servisní prohlídky na nové i ojeté vozy už můžete mít i ve splátkách

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: Volkswagen Financial Services - Foto: Škoda - 24. 4. 2023


„Pravidelný servis je základem spolehlivého provozu, ale významně přispívá také k uchování vysoké zůstatkové hodnoty a dlouhé životnosti vozu. Proto jsme připravili pro naše zákazníky nový produkt, který jim pravidelný servis maximálně usnadní. A to vše za atraktivních podmínek i na splátky bez cenového navýšení,“ říká Jana Hrušková, vedoucí oddělení produktu a marketingu ve společnosti Volkswagen Financial Services. Servisní prohlídku si lze objednat komfortně on-line pro nové i ojeté vozy značek ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, v rámci zaváděcí nabídky navíc se slevou až 30%

S novým produktem Servisní prohlídka od Volkswagen Financial Services si mohou zákazníci předplatit pro svůj nový nebo ojetý vůz až tři servisní prohlídky předem a současně rozložit jejich úhradu do splátek bez navýšení. Zákazníci tím získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu. Vyhnou se tak riziku zvýšení cen servisu i náhradních dílů. Třešničkou na dortu pro majitele pravidelně servisovaných vozů je pak záruka mobility, s níž se nemusejí obávat ani nepředvídatelných událostí na cestách.

Přečtěte si také:  Skoro polovina nových firemních aut v ČR je přes operativní leasing

Předplacená prohlídka v autorizovaném servisu zajistí, aby byl vůz vždy v nejlepším technickém stavu. „Servisní prohlídka kryje náklady na pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem. Její součástí je základní a rozšířená prohlídka vozu, výměna motorového oleje, olejového filtru a zátky, vzduchového filtru, pylového, resp. prachového filtru, zapalovacích svíček, palivového filtru a brzdové kapaliny, drobný pomocný materiál a prodloužení záruky mobility do dalšího termínu pravidelné prohlídky. Zákazník si však do servisu může zajet také pro případné doplnění motorového oleje mezi servisními intervaly. V ceně je zahrnuta jak práce, tak materiál,“ přibližuje rozsah nové služby Jana Hrušková.

Škoda nově nabízí předplacený servisní balíček i s prodlouženou zárukou. Zákazníkům ušetří desítky tisíc na servise

Zákazník si může předplatit hned několik servisních prohlídek, nebo si tuto službu objednává postupně pro každou prohlídku zvlášť. Jednu prohlídku lze přitom vyčerpat v období dvou let. Pokud si například zákazník předem objedná tři Servisní prohlídky bez omezení ujetých kilometrů pro model Volkswagen Polo, může se rozhodnout, zda celkovou cenu 16 992 Kč uhradí jednorázově, nebo si ji rozloží do měsíčních splátek bez navýšení, které v tomto případě začínají již od 236 Kč. V obou případech zná cenu za pravidelný servis dopředu a nemusí se obávat nečekaných výdajů na údržbu svého vozu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *