skoda-servis-brzdy

Škoda nově nabízí předplacený servisní balíček i s prodlouženou zárukou. Zákazníkům ušetří desítky tisíc na servise

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Škoda - 23. 3. 2023


České zastoupení automobilky Škoda Auto přináší svým soukromým zákazníkům od března novou výhodnou nabídku. Díky novému balíčku Škoda Prodloužené záruky a Škoda Předplaceného servisu Standard mohou klienti při pořízení nového vozu s Financováním Chytře ušetřit až 41 900 korun a díky využívání sítě autorizovaných servisních partnerů značky Škoda příkladně pečovat o svůj nový vůz. Při zakoupení v hotovosti lze balíček pořídit za 9 900 Kč, tedy s možností ušetřit až 32 000 Kč.

Balíček, který je dostupný pro nové modely Škoda Fabia, Scala, Kamiq a Karoq, nabízí zájemcům Škoda Prodlouženou záruku a Škoda Předplacený servis Standard na 5 let nebo do 100 000 kilometrů. V rámci prodloužené záruky bude zákazníkovi po celou dobu platnosti prováděna bezplatná oprava poškození vozu způsobeného jeho vadou, a v rámci předplaceného servisu má zákazník nárok na bezplatné provedení všech servisních prohlídek předepsaných výrobcem vč. práce a materiálu. Zákazník si k opravě může vybrat z více než 220 autorizovaných servisních partnerů Škoda.

V případě, že se klient rozhodne zakoupit vůz v hotovosti, může získat výhodný balíček za 9 900 Kč. V takovém případě díky Škoda Prodloužené záruce a Škoda Předplacenému servisu Standard ušetří až 32 000 korun.


TIP: Hledáte nové auto na operativní leasing? Podívejte se na ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky operativního leasingu!


S Financováním Chytře Škoda Kamiq od 4 444 Kč vč. DPH měsíčně a balíček zdarma

Zájemcům, kteří si chtějí nový vůz pořídit s využitím splátek, nabízí Škoda Auto možnost získat balíček obsahující Škoda Prodlouženou záruku a Škoda Předplacený servis Standard na 5 let nebo do 100 000 kilometrů zcela zdarma. Při Financování Chytře od Škoda Financial Services tak mohou získat například model Škoda Kamiq Ambition 1,0 TSI 70 kW od 4 444 Kč vč. DPH měsíčně nebo Škoda Karoq Ambition 1,0 TSI 81 kW s měsíční splátkou od 5 999 Kč vč. DPH. Měsíční splátka zahrnuje komplexní pojištění včetně vnějších skel. Při pořízení modelu Škoda Karoq tak zákazník ušetří až 41 900 Kč, u vozu Škoda Kamiq až 36 200 Kč.

Balíček Škoda Prodloužené záruky a Škoda Předplaceného servisu Standard při platbě hotově:

ModelCeníková cena*Akční cena*Zvýhodnění pro klienta*
Fabia30 300 Kč9 900 Kč20 400 Kč
Scala34 800 Kč9 900 Kč24 900 Kč
Kamiq36 200 Kč9 900 Kč26 300 Kč
Karoq41 900 Kč9 900 Kč32 000 Kč

* Uvedené ceny včetně DPH

Operativní leasing Škoda Bez starostí nabídne řadu bonusů

Nové modely lze získat i při sjednání operativního leasingu Škoda Bez starostí. Zákazníci tak v rámci měsíční splátky získají záruční i pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, kompletní zimní kola vč. přezutí, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a pojištění vnějších skel. Například model Fabia 1,0 TSI 70 kW lze pořídit za výše zmíněných podmínek za měsíční splátku už od 6 760 Kč.

Spuštění nabídky doprovází i marketingová kampaň Teď to klapne!

Spuštění retailové nabídky balíčku Škoda Prodloužené záruky a Škoda Předplaceného servisu Standard podporuje Škoda Auto i komplexní marketingovou kampaní „Teď to klapne!“. Ta probíhá v průběhu března a zahrnuje televizní spoty, digitální kampaň i rádio. V rámci kampaně Škoda Auto odkazuje případné zájemce na své webové stránky www.skoda-online.cz, kde jsou dostupné veškeré informace o balíčku i možnostech jeho získání.

Štítky: , , , , ,

1 názor na “Škoda nově nabízí předplacený servisní balíček i s prodlouženou zárukou. Zákazníkům ušetří desítky tisíc na servise”

  1. Zasluhuji si odebrání ŘP,neberu drogy,nejezdím pod vlivem alkoholu,dodržuji dopravní značení a rychlost,nezávodím na silnici,pouštím na přechodu chodce a mnoho jiných nešvarů.Najedu jen 20 000 km ročně a největší prohřešek-neplatil jsem už tak 15 roků žádnou pokutu a tím obral Fin.úřad.Takže jsem si vědom,že proti mladším řidičům jsem špatný a státu se jako poplatník nevyplatím.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru