Vyděšení řidiči volali policii. Mysleli si, že Subaru na silnici řídí malé dítě

Od Anina Russová | Zdroj: VladNews- Foto: YouTube/VladNews- 11. 3. 2020


Případ z Ruska je jako splněný sen všech žen na světě. Ne, nejde o čokoládu, po které se nepřibírá, ale o řidiče, který nejspíše narazil na pramen mládí. Jenomže mu to přidělává víc starostí než radostí. Dotyčný se jmenuje Nikita a do života mu byl dán nesmírně mladistvý vzhled. Buďme upřímní, vypad prostě jako dítě. Jenomže mu je skoro 19, což ovšem musí neustále dokazovat.

Pomiňme problémy třeba v baru, kde mu nejspíš nechtějí moc nalévat, problémy má Nikita i za volantem. Jeho velmi mladý vzhled totiž některé ostatní řidiče pobaví, jiné ale vyděsí, což pak má policejní dohru. Jako v případě videa, které se objevilo na internetu.

Nová generace Subaru WRX STI se představí do roka. Nabídne přes 400 koní

V něm jde o to, že posádku auta, která má na svědomí část záběrů z videa, nejprve zaujme černo černé Subaru WRX STI. Ostatně, koho by nezaujalo? :) Jenomže mnohem více se posádka pobaví nad tím, že za volantem zjevně sedí malé dítě, které je ještě s úsměvem pozdraví. Je otázka, jak moc je tato část videa nasimulovaná. Ovšem jeho pokračování už je reálné a dle Nikity i bohužel zcela běžné.

Jiná posádka auta na něj totiž zavolala policii, aby ji vyděšeně řekla, že právě potkala ostré Subaru s dítětem za volantem. Ačkoliv je Rusko, co se řidičů týče, hodně punkové, tohle nenechalo policisty chladné a pro Nikitu si dojeli. Stačilo samozřejmě ukázat doklady a bylo po problému, ale zažívat bychom to i několikrát týdně opravdu nechtěli.