Vybrzďovat Hummer malou Hondou nebyl moc dobrý nápad

Autor: Anina Russová - 5. 11. 2019


Jen za posledních několik málo dnů jsme vám říkali o několika situacích, kdy se jeden frustrovaný řidič rozhodl vytrestat jiného tím, že jej vybrzdil. V jednom případě šlo o řidiče osobního auta, který se takto „pomstil“ hned dvěma řidičům nákladních aut. V druhém případě šlo o řidiče osobáku, který to zkusil na traktor. Traktorová story skončila nehodou a ta kamionová jen shodou šťastných okolností ne.

Mysleli jsme si, že fakt, že je takové chování na silnice hloupé, dětinské a velmi nebezpečné, není potřeba připomínat. Jak ale vidno, tak je. Hlupáků, kteří se pokoušejí takto nebezpečným způsobem vychovávat jiné řidiče, je bohužel stále dost. A jednoho takového si můžete opět prohlédnout v přiloženém videu.

Jde o řidiče Hondy Accord, který jel po americké dálnici Interstate 84. Z videa je patrné, že se rozhodl z úplně pravého pruhu přejet do toho úplně levého a následně drsně vybrzdit řidiče Hummeru. A už je vám asi jasné, jak to dopadlo.  

Byl to hodně nevyrovnaný souboj s předem jasným „vítězem“. Nejen, že Accord rozjetý tank v podobě Hummeru nezastavil, ale navíc skončil se zcela rozbitým zadkem. Hummer měl možná trošku špinavý nárazník, ale nic víc.

Tak jako tak by ale oba zasloužili pořádnou pokutu. Mohou být rádi, že se do jejich sporu nepřimíchal někdo, kdo s tím neměl nic společného.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek