Vrchol dokonalosti! Mercedes spojil G63 AMG a zbrusu nový super AMG člun

Autor: Anina Russová - 16. 2. 2020


Spojení aut a lodí není žádnou novinkou. Už jsme vám jich pár ukazovali. Ovšem tentokrát musíme přiznat, že litujeme toho, že jsme zatím nevyhráli žádnou loterii. Za tyto dvě hračky, které si můžete prohlédnout v galerii, bychom peníze totiž moc rádi utratili. 

Na svědomí je má Mercedes-Benz, konkrétně divize AMG, a společnost Cigarette Racing. Výsledkem je člun o délce 18 metrů a názvem Tirranna AMG Edition a designem inspirovaným právě G 63 AMG. O jeho pohon se stará šest přeplňovaných osmiválců Mercury Racing 450R o objemu 4,6 litru. Každý z nich produkuje 450 koní, což je celkem 2700 koní. Ty jsou schopny člun rozjet až na 130 km/h, což je na vodě pekelný fofr.

Test Mercedes-Benz G 500 4MATIC (2018)

Loď je schopna pohodlně uvézt 26 lidí a nechybí ji několik drahých a pohodlných postelí, bar, kuchyně, elektrické markýzy, několik lednic a televizí a venkovní posezení. Výrobce pak přidal také výkonný audio systém, který zahrnuje 29 reproduktorů a jeho celkový výkon je 5200 W. A třešničkou je, že jak toto audio, tak částečně i systémy člunu je možné ovládat přes chytrý telefon Apple.

Protože se na výrobě člunu velkou měrou podílel Mercedes-Benz, je jasné, že pro představení lodi, které proběhlo na nedávné Miami International Boat Show, přivezl i podobně laděný Mercedes-AMG G 63 4Matic. Ten má totožné lakování jako loď, kdy černou barvu doplňují zlaté akcenty. Zní to jako cirkus, ale v konečném provedení to vypadá prostě zatraceně dobře.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek