vorsteiner-lamborghini-huracan-evo-02

Profesionální úpravci se dají rozdělit na ty, kteří nabízejí opravdu výrazné úpravy a na ty, kteří jsou spíše na decentnější styling. A mezi ty druhé lze jistě zařadit Vorsteiner, který představil nejnovější balíček pro Lamborghini Huracán Evo.

Vorsteiner si připravil bodykit, který se od sériového modelu příliš neliší a designem se prý má přiblížit exkluzivnímu Lamborghini Aventador SVJ. Kit obsahuje přední spojler s prodloužením až k předním kolům, boční nástavce prahů s nasávačem vzduchu pro chlazení zadních brzd, ale i velký zadní difuzor a výrazné křídlo. Pokud jste opravdoví fajnšmekři, pak si všechny tyto díly můžete koupit i z karbonu.

Oficiálně se tento balíček dostane na trh ve druhé polovině letošního roku. O úpravách motoru se Vorsteiner nezmiňuje, ale i sériový výkon by měl postačovat. Auto pohání uprostřed uložený motor V10 s objemem 5,2 litru, jehož výkon je 470 kW/640 koní při 8000 ot./min a točivý moment vrcholí při 6500 ot./min 600 Nm. Zrychlit z 0 na 100 km/h dokáže za 2,9 sekundy a z 0 na 200 km/h to trvá jen devět sekund. Zrychlování se zastaví až u 325 km/h.