Všichni ti, kteří propadli tuningu a obzvlášť snižování aut to mají v životě občas složitější. I já jsem si takovým obdobím prošla a dobře si vzpomínám, když jsem musela přemýšlet nad tím, kudy vlastně pojedu, abych se někde nezasekla a nezůstala stát na břiše… 🙂 Takový adrenalin, jako když uprostřed naplánované trasy byla neplánovaná objížďka, bych nepřála nikomu. Že je problém se sníženými auty celosvětový už jsme si ukazovali třeba na příkladech z Ruska nebo Ameriky.

Dnes tu máme video, které zachycuje jakýsi tuningový sraz. Nicméně výběr lokality byl vzhledem k počasí asi trošku nešťastný, protože louka se po dešti proměnila v bahenní lázeň. Tu si naplno vychutnal majitel sníženého Volkswagenu Passat CC, který kromě podvozku obul taky hodně stylová a velká kola. Jenomže pohon předních kol, nízký podvozek a bahno udělaly své a CéCéčko zapadlo.

Kdyby měl býval čtyřkolku, z problémů by se možná dostal. Takhle musel přijít na pomoc někdo, kdo na svém autě pohon všech kol má. Tím někým byl jeho kamarád s Volvem S60 R. To je jedna z nejzdařilejších čtyřkolek od Volva. S přeplňovaným pětiválcem, výkonem 300 koní a pohonem všech kol nemá s vytažením nepěkně zapadlého Passatu CC vůbec žádný problém. Jde to jako po másle. Navíc ten zvuk Volva je prostě skvělý!