Volkswagen má nový kšeft. Prodává kryty mobilů z nabouraných aut

Autor: Anina Russová - 1. 5. 2018


Možná vám to zní dost zvláštně, ale celý tento projekt, který má na svědomí švédské zastoupení značky Volkswagen, je vlastně pro dobrou věc. Všechny kryty, které jsou určeny pro iPhone 8, jsou totiž vyrobeny z havarovaných aut. Švédské VW tak chce upozornit na nebezpečnost používání mobilů za volantem.

Ačkoliv ve Švédsku platí velmi přísné zákony, jenž zcela zakazují jakkoliv používat mobilní telefon za jízdy, najde se bohužel stále dost těch, kteří bez aktualizace své nálady na Facebooku nedojedou ani do obchodu. I přes zákazy tak řidiči, kteří používají mobilní telefon, bourají. A často dost vážně.

A právě z takto havarovaných aut jsou vyráběny tyto kryty. Jde o limitovanou edici omezenou na 153 kusů. Každý kryt je prakticky originál a je označen pořadovým číslem. Pokud po něm toužíte, pak jejich nabídku najdete zde. Kryt vyjde na 599 švédských korun, tedy v přepočtu asi 1440 Kč.

Měli byste ale také vědět, že pokud kryt koupíte, přispějete na organizaci Trafikskadefonden starající se (finančně i jinak) o oběti dopravních nehod a jejich blízké.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru