2021-Volkswagen_Polo_GTI-teaser

Ani letos se tradiční víkendové Setkání GTI u jezera Wörthersee nemůže kvůli pandemii onemocnění COVID-19 uskutečnit, pro značku Volkswagen je však tento termín skvělou příležitostí ke zveřejnění prvního pohledu na nové Polo GTI. Kompaktní sportovní vůz vychází z nedávno představeného nového modelu Polo a stane se vrcholnou verzí této modelové řady.

Také tento model GTI ztělesňuje ryzí dynamiku a expresivní design – faktory úspěchu konceptu GTI. Oficiální světová premiéra nového modelu Polo GTI proběhne na konci června 2021.

„Jednou GTI, navždy GTI“ – těmito slovy vyjadřují fanoušci sportovních modelů Volkswagen s „třemi magickými písmeny“ svou loajalitu. GTI – to je ryzí fascinace a radost. Úspěšná historie pokračuje novým modelem Polo GTI, který přijíždí na start. Tradičně se jedná o nejsportovnější verzi modelové řady Polo, která vyčnívá z davu expresivním designem, výkonným pohonem předních kol a dynamicky nastaveným sportovním podvozkem. Kromě toho splňuje příslib výjimečné jízdní dynamiky v kombinaci s vysokou úrovní praktičnosti pro každodenní provoz.

Přečtěte si také:  A největším výrobcem aut na světě se stává... Toyota

Legendární Setkání GTI u jezera Wörthersee

Setkání GTI má dlouhou historii. Fanoušci GTI se poprvé sjeli do rakouské obce Reifnitz/Maria Wörth v roce 1982. V dalších letech tato akce přitahovala nejen automobilové nadšence, ale postupně se stala opravdovou lidovou slavností s jednoduchým, ale zvučným mottem: „GTI“. Každá akce trvá čtyři dny, od středy před svátkem Nanebevstoupení Páně až do následujícího víkendu.

Přidat komentář