seat-leon-x-perience-napis-logo

Víme, jak bude vypadat zadek nového SEATu Leon, oficiálně se ukáže až za rok

Autor: Pavel Srp - 8. 10. 2018


Nový SEAT Leon aktuálně prochází testovací fází, v prodeji se má objevit za rok. Mohli jsme ho už na několika fotografiích jako zamaskovaný prototyp spatřit, ale vše bylo řádně skryto pod kamufláží. Teď se můžeme podívat na to, jak bude vypadat jeho zadní část. Na internetu se objevila fotka jeho pátých dveří.

Když SEAT před necelým měsícem představil model Tarraco, oznámil, že je to první auto, které přichází s novým designovým jazykem španělské značky. Jak vidno, oproti aktuálním modelům se změnila maska chladiče a zadní část, která ukázala propojená zadní světla, podobně jako to mají nové modely Audi. V případě modelů SEAT ale nesvítí celá plocha jako u Audi, svítí jen krajní světla, zbytek slouží jako „dekorace“, v případě Leonu je v ní schované třetí brzdové světlo, Tarraco ho má tradičně nad sklem pátých dveří.

Facebooková stránka SeatPassion zveřejnila bílé víko kufru s logem SEAT, o kterém tvrdí, že patří nové generaci Leonu. Vzhledem k tomu, že je víko nízké, má užší světla a nemá místo na registrační značku, novému SUV Tarraco určitě nepatří.

Mimochodem není to poprvé, kdy se předčasně ukázal nějaký díl chystaného modelu Leon. Když se chystala modernizace současné generace, unikly na internet dvě fotky předního nárazníku verze FR.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru