Vilner MINI Cabrio: uff, tohle může být jen v Číně

Autor: Jan Karlík -   29. 12. 2015


Doufám, že jste to o svátcích nepřeháněli z jídlem, tohle by totiž mohlo mít za následek jeho rychlé opuštění žaludku… Bulharský úpravce Vilner se totiž specializuje na úpravy interiérů. Ale co je moc, to je příliš. Tohle MINI Cabrio je totiž určeno pro čínskou herečku a je to na něm vidět.

Vilner Mini Cabrio 3

Vilner je po světě stále více známější a toto MINI je výsledkem jeho čínské pobočky. Konkrétně se jedná o kabriolet s plátěnou střechou, teď již minulé generace. MINI Cabrio je samo o sobě vozem, který jen tak nepřehlédnete a zejména mužská část čtenářů by s tímhle vozítkem mohla mít problém již ve standardním provedení. Jeho zacílení na dámskou klientelu je zřejmé. V případě tohoto upraveného Cabria o tom nemůže být pochyb. Změny se netýkají jen interiéru. Začalo se navenek, auto je bílé, ale má modré lemy předních blatníků. Středy kol zdobí logo se stylizovaným „V“ a fialovým, respektive modrým podkladem. Stejná barevná kombinace se opakuje i v kabině.

Je jasné, že čínská kultura, zvyky a zřejmě také vkus jsou od těch našich na míle vzdálené. Nicméně i Číňané popisují tuto pekingskou herečku, Tyan Lynn, jako extravagantní. Na její přání byl interiér vyveden ve fialovo-modré kombinaci. Fialová na sedačkách, kobercích i dolní části palubní desky je při obou zavřených očích vážně síla. Obklady vyznávají údajně motivy vesmíru a je na nich 25 (!) vrstev laku, zůstaly plastové jako u originálu. Stylu auta byly přizpůsobeny i podklady přístrojů. To, co se na první pohled tváří jako zlato, zejména na některých ovladačích a ochranných obloucích za sedadly, je vážně zlato! Bohužel se nám nepodařilo zjistit cenu úpravy :-D

S velikým nadšením jsme čekali na poslední fotografii. Můj tip pro dovršení celku bylo oranžové provedení střechy. K velkému překvapení však střecha zůstala černá.

 

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek