Vienna Autoshow 2013 – fotogalerie čtvrtá: BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Range Rover a Volvo

Autor: Pavel Srp -   12. 1. 2013


Na vídeňské autoshow se samozřejmě prezentovaly i automobilky nabízející dražší a luxusnější vozy. V této již čtvrté galerii se podíváme na to, co pro návštěvníky výstaviště připravily značky BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Range Rover a Volvo.

Z Mnichova přijela velká spousta aut, včetně opravdových eMek, BMW 6 Gran Coupé na míru od BMW Individual, ale i spousta běžných modelů. Jako lahůdka stála v popředí stánku bestie v podobě BMW M3 DTM.

Natřískáno byla na stánku Jaguar a Land Rover. A vůbec není divu. K vidění tady byla velká spousta novinek jakými byly například Jaguar F-type nebo XF combi a nový Range Rover. To ale stále nebylo vše! Vzadu u zdi se nenápadně krčilo luxusní provedení vlajkové lodi Jaguaru – model XJ Ultimate. Pokud jste hodně vytížený podnikatel a potřebujete pracovat i na cestách, rozhodně se podívejte na jeho představení! Na zadních sedadlech si kromě práce budete moci užít i nějakou tu zábavu… ;) Láhev sektu je vždy po ruce!

Ani po dlouhé čtvrthodině čekání se nám nepovedlo praktické kombi XF vyfotit tak, aby na něm nebyli lidé. Hned, jak to bylo jen trochu možné, cvakli jsme ho. Ale žádný zázrak to není… :(

Kromě nové generace Range Roveru byl za páskou na první pohled nenápadný Range Rover Evoque. Na pohled druhý ho prozradily detaily a nápis na předním okně prozrazující, že jde o limitovanou edici Victoria Beckham.

Mrkněte se na fotky a podívejte se také na fotky ze stánků Mercedes-Benz včetně modelů AMG – i nejnovějšího CLS Shooting Brake- či Volva včetně V40 R-Design i V40 Cross Country nebo V60 plug-in-hybrid a dalších!

-PS-

Štítky: , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *