Ferrari_SF90_Stradale-2

Velikost mužského přirození souvisí s auty, která si kupujeme. Může za to naše podvědomí

Autor: Radim Plachý - Zdroj: University College London - Ilustrační foto: Ferrari - 20. 1. 2023


Tvrdí se, že když má někdo velké auto, má malý penis. Zatím to nikdo nikdy nedokázal potvrdit ani vyvrátit. Britští vědci provedli výzkum, který potvrzuje, že velikost pánské chlouby podvědomě ovlivňuje to, jaké auto si muž koupí.

Vědci z britské University College London zkoumali to, jak se projevuje souvislost s nespokojeností s vlastním penisem a tím, jaká auta si takoví muži kupují. Výzkumem prošly dvě stovky mužů od 18 do 74 let, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Vědci  zkoumali, co si muži myslí o velikosti svého penisu ve srovnání s ostatními. Průzkum probíhal tak, že muži dostali špatnou informaci o průměrné velikosti penisu. Vědci jedné skuoině tvrdili, že obecný průměr je větší, té druhé naopak, že je menší. Vědci potom sledovali jejich reakci na to, zda při další otázce upřednostní sportovní auto před tím standardním.

U těch mužů, kteří si mysleli, že průměrná délka mužského penisu, je 18 centimetrů, byla častější odpověď, že by si vybrali sportovní auto. Ve druhé skupině, které vědci tvrdili, že průměrná délka penisu je 10 cm, si muži vybírali sporťáky méně často. Po tomto testu pak vědci mužům prozradili, že průměrná velikost pánského přirození, kterou jim řekli, je nesprávná. Muži si měli tipnout, kolik ten správný průměr je. Ti, kteří tipovali více, si nakonec také častěji vybírali sporťáky. Byli to muži nad 29 let. Z toho tedy vyplývá, že pokud si muži po třicítce myslí, že mají malý penis, chtějí si koupit sportovní auto. 

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru