Vaughn Gittin jr. oslavil Den matek výukou driftování. Neučil nikoho jiného než svou mámu

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Ford -  17. 5. 2023


Vzpomněli jste si letos na Den matek? A jak jste ho s maminkami oslavili? Květinou? Dárkem? A co takhle zapálenými pneumatikami? Přesně tak Den matek se svou rodinou oslavil profesionální drifter Vaughn Gittin jr.

Když je váš syn profesionální závodník, dá se očekávat, že jako rodič k tomu také máte blízko. A právě takovou maminku má i Vaughn Gittin jr., který si na oslavu druhé květnové neděle přizval kromě své maminky také hlavní inženýrkou Mustangu Laurie Transou i její dceru Claire. A samozřejmě nový Ford Mustang. Hlavním cílem setkání bylo zjistit, kolik úsilí je potřeba k tomu naučit absolutního začátečníka driftovat s Mustangem.

Přečtěte si také:  Nový Ford Mustang bude možné túrovat zvenku přes klíč. Vzbudíte sousedy klidně i z ložnice

Paní Gittinová vůbec nebyla špatná, ale hvězdnou dne byla právě Claire, která ukázala, že pro ovládání auta v driftu má nadání. „Jednou z největších radostí mateřství je učit naše děti, sdílet s nimi nové zkušenosti a sledovat, jak rostou,“ řekla Laurie Transou. Podle ní je Mustang vlastně ideálním rodinným autem, protože mimo jiné nabízí i spoustu zábavných zážitků pro celou rodinu.

Něco na tom určitě je, protože nový Mustang (modelový rok 2024) rozhodně zábavný je. Hlavně s pětilitrovým osmiválcem. Ve verzi GT nabídne 466 koní a 569 Nm. A to už je definice zábavného výkonu, co myslíte. Prodeje této novinky by měly být v Americe odstartovány v létě, v Evropě na podzim.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *